Pro účastníky

Jak se k nám dostanete

Škola Jedličkova ústavu sídlí na „Nové Budově“ na adrese U Jedličkova ústavu 2, Praha 4.

Hromadnou dopravou

Ať už přijedete do Prahy vlakem či autobusem, pojedete metrem linkou C do stanice Vyšehrad. Ihned za dveřmi výstupu ze stanice odbočíte doprava na rampu, na jejím konci se vydáte doleva po chodníku, asi po 100 metrech se na rozdvojení držte vlevo. Po dalších 100 metrech se chodník kříží s ulicí Na Pankráci. To už byste měli vidět žlutou budovu s nápisem „Jedličkův ústav“. Přejdete ulici a jste u nás. Tato cesta je bezbariérová.

Autem

Pokud pojedete vlastím dopravou, jeďte na adresu školy: U Jedličkova ústavu 2, Praha 2. Parkování v areálu je po předchozí domluvě možné. Parkovat se dá i v okolních ulicích.

Strava

Strava bude stejně jako dostatečné množství tekutin bude zajištěna po celou dobu festivalu (od páteční večeře do nedělní snídaně). Pro ty obzvláště hladové či mlsné bude na místě bufet „U hladového herce“, kde si budete moci koupit kávu, tousty a jiné drobné občerstvení. Různé diety, vegetariánství atp. není problém, ale nahlaste je předem, ideálně už v přihlášce.

Ubytování

Účastníci budou ubytovaní na internátech školy, nacházejících se cca 50 metrů od školy. Oba internáty nabízí bezbariérové ubytování v prostorných 2 – 3 lůžkových pokojích. Po Vašem příjezdu Vás na Vaše pokoje dovedeme.

Prostory

Festival bude probíhat v divadelním sále, tělocvičně, učebnách a jídelně na Nové budově JÚŠ a venku v plenéru.

Rozměry a technické vybavení sálu

Divadelní sál se nachází v prvním patře budovy školy. Jeho velikost je přibližně 5 x 11 metrů a v jeho čele je nevelké pódium (cca 5 x 3 m). Pódium je asi půl metru vyvýšené, ale dá se na něj dostat na vozíku s pomocí plošiny. Sál je možné zatemnit a na festivalu bude k dispozici osvětlení i ozvučení (své požadavky na technické vybavení sálu nezapomeňte napsat do přihlášky).