Workshopy

Workshopy proběhnou v sobotu dopoledne. Zápis na jednotlivé workshopy proběhne v pátek večer.

Denisa Bontempo: Divadelní make-up

Účastníci se naučí, jak nafingovat modřinu nebo nějaké drobnější řezné rány a jak udělat, aby vypadali staršími.

Tínka s Viky: Muzikoterapie

Prijdte za nami a uzijte si s nami hodinku uvolneni,relaxu a zabavy ve spojeni s hudbou a hrou.

Cici Claar: Improvisation

„Humor happens naturally – improv is how we discover what’s naturally funny without trying hard to make funny happen. Together We will create humorous scenes by listening, accepting, and using our imaginations to build stories bit by bit.

Humor se děje přirozeně – improvizací objevíme, co je přirozeně vtipné bez toho, abychom se snažili být vtipní. Společně vytvoříme zábavné scénky, a to posloucháním, přijímáním a používáním naší představivosti k vytvoření příběhů kousek po kousku.

Regína a Drahomíra Brokovy: Nemoci vyjádřit emoci přináší nemoci

Emoce hrají hlavní roli ve scénáři života a v každodenních dramatech každého z nás. Jsou základem lidského bytí i každého tvůrčího procesu, dovolte si je tedy prožít a projevit! Na workshopu se zaměříme na vnímání emocí, jejich vyjadřování a rozklíčování. Emoce ovlivňují náš hlas, výraz i pohyb – to si zažijeme a hlavně užijeme na divadelním workshopu během dialogů, scének a pohybových improvizací!

Adam Vostárek: LARP “Hrdinská výprava”

Účastníci se na chvíli stanou chrabrým rytířem, mocným mágem, zákeřným zlodějem a společně se vydají na hrdinskou výpravu (okolo jedle :-D).

Tomáš “Němi” Němec

Divadelní improvizace je hra. Tedy ano, budeme si hrát. Uvidíme kam se až na této nikdy nečekané cestě dostaneme a jaké klacky, které si dobrovolně a rádi nahážeme pod nohy, ze hry vyhodíme ven, nebo je naopak do hry vezmeme!
Bude to o postavách, příbězích, situacích. A to vše necháme osudu.

Jana “Doby” Dobešová: O čem píseň vypráví…

Jaké možnosti má náš hlas? Co dokáže vyjádřit? A, co za příběhy se skrývá v jedné písni? Dílna bude hravá a zkoumavá. Nejdřív budeme pozorní k sobě a našim hlasům a potom se společně naučíme a oživíme lidovou píseň. Pro vstup nepotřebujete žádný zvláštní zpívací um! 🙂

Adam Erben: Masážní a relaxační kolečko

Chtěli byste načerpat sílu a sdílet radost s ostatními? Chtěli byste si dnešní den užít, ale nemáte moc energie? Přijďte si zarelaxovat pod vedením zkušeného maséra!

Relaxační hudba, příjemná atmosféra a poznávání nových přátel… Těšíte se?  😉